CENNIK

Wyniki X-Ray

PIERWSZA WIZYTA

60 min.   -   120 zł

Pierwszą wizytę zaczynam od wywiadu, w celu uzyskania jak największej ilości informacji na temat Państwa dolegliwości oraz chorób współistniejących. Następnie przeprowadzam badanie fizjoterapeutyczne, wykonuję odpowiednie testy oraz dobieram właściwą terapię.

50-60 min. - 120 zł

KOMPLEKSOWA TERAPIA

Terapia dobrana indywidualnie do Państwa schorzenia. Postępowanie fizjoterapeutyczne dotyczy pracy ze wszystkimi strukturami narządu ruchu:  stawami, torebkami stawowymi, więzadłami, mięśniami, powięzią.

MASAŻ

Terapię manualną można uzupełnić masażem: klasycznym, sportowym, limfatycznym.

50-60 min. -  120 zł

KINESIOTAPING

25-35 zł

Kinesiotaping stosuję jako uzupełnienie terapii manualnej lub utrwalenie jej efektów. W zależności od sposobu naklejenia, plastrowanie spełnia różne funkcje - stymuluje procesy samoleczenia, odciąża przeciążone struktury, zmniejsza dolegliwości bólowe.

REHABILITACJA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

Rehabilitacja ta polega na diagnozowaniu i eliminowaniu dolegliwości i powikłań, które mogą pojawić się w organizmie kobiety w okresie ciąży i połogu. Obejmuje terapię zmniejszającą dolegliwości bólowe, ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy, ich relaksację przed porodem, mobilizację blizny po cesarskim cięciu, terapię i ćwiczenia po rozejściu się kresy białej.

Pierwsza wizyta -   60 min. - 120 zł

Kolejna wizyta -  50-60 min. - 120 zł 

TERAPIA 

CZASZKOWO-KRZYŻOWA

60 min. - 120 zł

TERAPIA  STAWÓW SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH

60 min. - 120 zł